search

Miód z rokitnikiem 400g

Miód kremowany z rokitnikiem to interesujące połączenie smaków, słodkiego miodu rzepakowego oraz kwaskowatego rokitnika. Dzięki procesowi kremowania miód ma gęstą masłową konsystencję, którą łatwo nabrać łyżeczką czy też rozsmarować nożem po pieczywie.

 

Pewne zakupy. Płatności elektroniczne lub przy odbiorze

 

Szybka wysyłka i dostawa już od 7 zł

Miód z rokitnikiem to miód, który ze względu na swój interesujący, kwaskowaty smak, zyskuje przy bliższym poznaniu i staje się jednym z ulubionych miodów z dodatkami. 

Rokitnik słynie z bardzo dużej zawartości witaminy C. Pod tym względem wśród owoców ustępuje jedynie dzikiej róży. Ponadto posiada w sobie ponad 190 innych składników bioaktywnych, takich jak witaminy, mikroelementy, kwasy tłuszczowe, antyoksydanty i lipidy. Rokitnik to zdecydowanie bomba witaminowa, która w połączeniu z miodem tworzy zdrową mieszankę.

Bazą miodu z rokitnikiem jest naturalny miód rzepakowy z Kaszub pozyskany przez pszczoły z okolic Pucka i Gdyni. Pasieka, z której pochodzi miód, specjalizuje się w wyrobie cenionych przez smakoszy miodów z dodatkami. Wieloletnie eksperymentowanie z mieszankami pozwoliło stworzyć paletę miodów smakowych, obok których bez wątpienia nie rady przejść obojętnie.

DEB-ROKIT400

Opis

Waga produktu
400 g
Położenie pasieki
Kaszuby
Rodzaj miodu
Miody z dodatkami
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.