search

Miód Wielokwiatowy 1,2 kg - Wilczany

Słodki, aromatyczny, uwielbiany przez dzieci miód wielokwiatowy zebrany przez pszczoły z mazurskich łąk i pól w okolicach Iławy. Miód wielokwiatowy charakteryzuje się delikatnym smakiem. Jego skład znają tylko pszczoły. Zwany jest miodem tysiąca kwiatów i nie ma w tym wiele przesady.


 

Pewne zakupy. Płatności elektroniczne lub przy odbiorze

 

Szybka wysyłka i dostawa już od 7 zł

Miód wielokwiatowy został zebrany z ekologicznie czystym rejonie Mazur w okolicach Iławy. Słodki i delikatny smak miodu zapewnia, że nadaje się do stosowania w kuchni do w zasadzie wszystkich potraw przewidujących miód w swoim przepisie. Polecamy w szczególności do słodzenia napojów, płatków śniadaniowych i muesli, ciast, pierników, mięs i wielu innych potraw. 

Miód wielokwiatowy, podobnie jak inne miody naturalne, posiada wiele walorów zdrowotnych, począwszy od wspomagania leczenia różnego rodzaju przeziębień, a skończywszy na chorobach krążenia i problemach z odpornością. Więcej na temat właściwości leczniczych miodu wielokwiatowego przeczytasz tutaj: Właściwości zdrowotne miodów wielokwiatowych. 

Uwaga: Zdjęcie prezentuje faktyczny produkt, jednak kolor miodu może różnić się w zależności od wielu czynników takich jak proces krystalizacji, miejsce, termin zbioru, a nawet ula, z którego pochodzi. 

MWKW-WILCZANY-1200

Opis

Waga produktu
1200 g
Położenie pasieki
Mazury
Rodzaj miodu
Miody nektarowe
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.