search

Miód ze spadzi liściastej 1,2 kg - Wilczany

Miód spadziowy pozyskany ze spadzi liściastej z mazurskiej pasieki z okolic Iławy. Czyste ekologicznie rejony, z których pochodzi, gwarantują wysoką jakość produktu. Cechuje się ciemną barwą, doskonałym smakiem i wieloma walorami zdrowotnymi. Doskonale sprawdzi się w kuchni, w budowaniu odporności, we wspomaganiu leczenia różnych dolegliwości. 

 

Pewne zakupy. Płatności elektroniczne lub przy odbiorze

 

Szybka wysyłka i dostawa już od 7 zł

Miód ze spadzi liściastej cechuje się głębokim smakiem i ciemną barwą. Doskonale uzupełni smak potraw. Nadaje się świetnie do przyrządzania napojów, doprawiania ciast, płatków śniadaniowych i wielu innych potraw. Posiada również wiele walorów zdrowotnych. W miodzie ze spadzi liściastej można spotkać kilkukrotnie więcej biopierwiastków niż w typowych miodach nektarowych. 

Miód ze spadzi liściastej doskonale wspomaga działanie układu trawiennego, polepsza pracę serca, ma silne działanie przeciwzapalne, łagodzi uporczywy kaszel.

Na temat właściwości zdrowotnych miodu ze spadzi liściastej dowiesz się więcej na naszej stronie: Właściwości zdrowotne miodów spadziowych.

Uwaga: Zdjęcie prezentuje faktyczny produkt, jednak kolor miodu może różnić się w zależności od wielu czynników takich jak proces krystalizacji, miejsce, termin zbioru, a nawet ula, z którego pochodzi. 

MSPADZL-WILCZANY-1200

Opis

Waga produktu
1200 g
Położenie pasieki
Mazury
Rodzaj miodu
Miody spadziowe
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.